• Big Boulder Games – 19.12.2015 Velké Meziříčí

  Posted on Prosinec 30, 2015 by in Jokerovina, Uplynulé akce

   

  Water boulder games ve VelMezu nasadily laťku hodně vysoko. Na Big Boulder games jsem se hodně těšil a byl zvědav jak na úroveň provedení, tak na úroveň startovního pole.

  Vyklubaly se z toho parádní lokální závody celorepublikovýho významu. Dorazilo několik reprošů, spousta borců z Brna i Prahe.

  jako smetí, vidlema by se to dalo přehazovat

  Čtrnáct kvalifikačních boldrů bylo v takovym rozsahu, že si na jednom konci rozmezí zalezl i šikovnej začátečník a na třech nejtěžších si lámali zuby i borci nejkrutější. Volda Klapal nám je na začátku nadiktoval a šlo se do plnejch.

  Olin diktuje

  Bylo potřeba lízt precizně, protože rozhodoval každej pokus.

  Skok vedle ladičky

  Vedle ladičky byl brutální skok. V druhym koutě zas dvě zajímavý „tancuj, tancuj, vykrůcaj“.

  Tancuj vykrůcaj

  Našla se shybovačka i brutální lištovačka. Zkrátka paleta fakt široká.

  Krom skoku jsem seslal všechno z první bomby a radostně se šel podivat na tři nejtěžší kousky. Všechny byly po strukturách, nebo sklopenejch boulích. Přátelé, radostí sem brečel. Obliny já přece naprosto zbožňuju, ty mi fakt jdou. Dalo by se říct, že v nich nemám konkurenci :D :D :D

  Kačka Hujová v jednom ze svaté trojice

  No asi na tísící pokus jsem užmoulal jeden čistě po strukturách (v životě jsem neměl po hodině a půl tak strašně prolezený prsty. Co po hodině a půl. Po čtrnácti dnech na písku jsem neměl tak prolezený prsty, jako po tomhle strukturovym kousku…). V dalších dvou jsem v celku rychle ukořistil zónu a tim to haslo.

  Kwět s Peetem se chopili kartáčů, protože byli přistižený, jak vomatlávaj finálový boldery, v kterejch se dost slušně hejbali.

  Kwět

  Energie jim nechyběla ani po závodě, kdy pokusovali do tej doby, než Kwět zádama ozkoušel stupně vítězů. Slacklineři jsou gumový a nic se jim prej nestane, takže v poho…

  Kníže Bažant si zabral VIP salónek a jako ochranku si najal Wilhelma Balboa, kterej místo jistítek zásadně používá dlaně. Na jeho pizzu se nikdo ani nepodíval. Bylo to fakt vo hubu.

  Kníže Bažant

  No a finále?

  Boldry parádní, Olin to krásně vymazlil. Z určitějch úhlů pohledu úplný kubistický díla.

  Kubismus v praxi

  U roštěněk to nekompromisně vykostila Karinec, která poslala všechno z první. Občas vypadala, že se u toho vyloženě fláká.

  karinec

  U borců to byl větší boj. Zlato nakonec bral suverénní JJ (Jan Jeliga alias Džej Džej), kterej udolal všechny čtyři topinky, i když jedna s dlooouhym doskokem, mu dala zabrat.

  JJ v letu

  Vyhlášení proběhlo u vánočního stromku, kterej na scénu spustil nejmodernější, hlasem ovládanej elektromotor.

  Holky

   

  Kuci
  Strom

  Když se zpětně probírám fotkama, tak si říkám, jestli jsem nebyl na budhistickym semináři levitace.

  levitejšn

  levitejšn levl 2

  Jirous Levitejšn

  Levitejšn Kwět

  Pak ale najdu svůj klasicky nafouklej gzift v záběru a jsem klidnej, že jsem se tématicky nezmýlil.

  moje nafouklá gzifta

  Na večírek dorazila cca polovina lidí, náš rezidentní DJ All-in a sud Joker Cideru. A to asi stačí. Víc radši popisovat nebudu. Leda že cenzurovanou verzi?

  Cenzura

  Mějte se a v novym roce se pořádně držte holenkové a holinky. A pamatujte, čím víc, tím víc!

   

  Autor: Pepíno Hosťa

  Fotky: Ukradené z FB BBG od Sekanina foto. Díky kémo ;)

   

   


*

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."