„Joker je jablko-hruškový polosladký cider z východních Čech“      

Joker Orignal

Jolly

 

 

Joker je jablko-hruškový polosladký cider z východních Čech. Byl inspirován moderními anglickými cidery, ale je vyráběn z českých surovin, českýma rukama, dle české receptury. 

Jeho hlavním úkolem je, šířit dobrou náladu. Z principu není vhodný pro zlé lidi.

Jemná ovocná vůně je podtržena svěží jablečně-hruškovou chutí, s tóny citrusu. Ve středních polohách můžete najít náznaky havajského ibišku, granátové hrušky a žluté maliny. V dozvucích prozkoumáte ořechová zákoutí jižního Lichtenštejnska. Ozvěny této bouře vjemů se dlouho rozléhají v chuťových pohárcích a doslova vás provedou celou paletou barev i čtverem ročních dob. Hodí se ku všem příležitostem i pokrmům. Tak jablko káže!

Lucky Premium Cider

lucky cider

 

 

Lucky je polosuchý jablečný cider s výraznou kyselinkou a jemně trpkým dozvukem.

 

Z lokálních sadů jsme záměrně vybírali odrůdy s výraznější kyselostí. Tento náš klenot jsme velmi rychle stáhli z kalu, aby se do něho nepropsaly pro nás nežádoucí tóny sklepovitosti. Lucky kvasil dloooouho a ještě déle odpočíval.  Doporučujeme vychutnávat pomalými doušky. 

 

 

V každé šarži Lucky cideru macerujeme čtyřlístek pro štěstí.

Rich Bitch

Ritch bitch

 

Sladší jablečný cider s výluhem z levandule.

 

 

Naše sladká vyvoněná roštěnka.

 

Nápad na Rich Bitch se zrodil za poslechu jedné nejmenované Jihoafrické kapely. Tahle holka je o něco sladší, než se tváří. Každopádně hned po napití máte pocit, že vám kolem krku visí zlatý řetězy a kapsy se nadouvají stodolarovkama.