• Kozákov Challenge 2016

  Posted on Červenec 19, 2016 by in Co nás baví, Jokerovina, Kámoši, Na co se těšíme

   

  Řepa plná adrenalinu, kolečka rozpálený, asfalt mizí za zády obrovskou rychlostí, kolem zelený šmouhy, v uších hukot, kterej vobčas protne jekot pestrobarevnýho chumlu v zatáčce… Kozákovskej světovej pohár v longboardingu se blíží a bude to velký!

  Ohlédnutí za loňskym ročníkem, ať víš, na co se můžeš těšit, najdeš hír.

  Letos se do toho šlape ještě víc. Protože prostě ČÍM VÍC, TÍM VÍC!

  Na vršku kopce na tebe budou čekat dvě stage. Jo. Slyšíš správně. Budou dvě! Hlavní klasicky pojede spíš v rovnějších beatech. A ta druhá? Ta je Jokeří!

  Joker Stage

  Hell yeah! Kryjeme to. A jasně, že u nás na báru nekoupíš jen Joker Cider, ale namraženýho jeleňa a pivsona taktéž. No a hlavně dostaneš porce kytár, funky, ragga a dalších mňamulád.

  Čtvrtek

  Celou parádu odstartuje Protiva, kterej v kooperaci se Snowpunx a Freeride.cz vodspíkoval a vodehrál víc boardovejch akcí, než by aj Chuck dokázal spočítat. Budou devadesátky, kajtry, rock i hard pórek… No uvidíš. Každopádně si nachystej malík s ukazovákem, protože občas bude nutný zahrozit.

  protiva

  Druhou půlku noci se za mixák postaví Jezza. Matador, kterej umí rovný i lámaný, ale prej si pro nás speciálně nachystal nějaký funky.

  Jezza

  Pátek

  All-in aneb kachna je v hnízdě!

  Mladej vejlupek z Kostelce, kterýho k mixážnímu pultu dovedlo kostelecký devadesátkový podhoubý, skejtový závody a partička Snowpunx „OLEEE“

  Jede hudební všehochuť co má groove zaostřen na funk. V řeči chodících nanuků – Blekdetrep!

  Neodmyslitelným artefaktem, podporujícím zvrhlost tanečních kreací se stala jeho kachnička. Vozí jí s sebou všude a Kozákov nebude výjimkou!

  olin

   

  Sobota

  Turnovský Pupshmeer majsta rozjede kalsický twisted nipples. Po boku se mu bude kundovat, bo mu bude sekundovat? Hajnator se svým experimentálním kabaretem.

  Pupshmeer

  Takže je to asi jasný, ne?

  ČÍM VÍC vás neprohloupí, TÍM VÍC vás přijede ;)


*

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."