V pátek 20.11. se děje co? Křest kalendáře plnýho buchet a šprojclů se sněžnejma prknama a lýžema. No jistě a bude to na pastvě, teda v reastaurantu Pastva.

cover

Bližší info přímo od SNOW CHILLI týmu. Doraž, my tam budem.

 

Ahoj všichni! Dovolujeme si vás pozvat na jedinečný křest kalendáře našeho all star týmu SNOW CHILLI!

Jsme tým nadšených snowboarďáků a lyžařů, kteří se rozhodli do toho v loni praštit a začali objíždět snowboardcrossové a skicrossové závody, jak v ČR, tak v Evropě. Naše výsledky? Na první rok více než uspokojivé! Více než polovina týmu sice nemá ani to správné vybavení a není vždy jednoduché skloubit práci, školu, trénink a závody, ale to, co děláme, nás naplňuje a dáváme do toho maximum.

Abychom letos posunuly naše výkony ještě dál, rozhodli jsme se nafotit kalendář. Výtěžek z prodeje půjde na hrazení startovného a také na ortézu pro naší sešroubovanou Dobi, která se jen tak nevzdá a bude do toho šlapat i letos!

Přijďte s námi oslavit začátek sezóny, pokecat s týmem, dozvědět se, co máme všechno v plánu, a podpořit nás koupí kalendáře! Ten bude k dostání na místě za 250,-

A co vás všechno čeká? Akce se bude konat ve veganské restauraci v centru Prahy v Pastvě. Křest samotný včetně promítání krátkého filmu z focení začne v osm hodin! Na místě se těšte na vege mňamky, supráckej Joker Cider a účast celého SNOW CHILLI týmu!

Moc se na vás všechny těšíme!
RIDE HARD! Team Snow Chilli

 

Fakbok evetnu hír…

Jo a málem bysme zapomněli. Čím víc kalendářů si koupíte, tím víc jich bude prodanejch…

 

12190863_10208209184215314_5618338412411891088_n

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *