• Nagelovaný primadony uměj dělat radost i nefanouškům

  Posted on Listopad 3, 2015 by in Jokerovina, Věda a technika, aneb svět není tak v prdeli

   

  Jako Cristína válející se na trávníku po kontaktu, kterej by se dal odpustit i v šachovej partii mě taky moc neba. Na fotbal občas mrknu a do meruny taky někdy čutnu, takže házení všech fotbalistů do jednoho gelem a herectvím oslizlýho pytle mě trochu irituje (napsal bych sere, ale to se nesluší). No a Gary s Ryanem ukázali, že hlavičkování je uplně nevymlelo.

   

  giggs a nevill

   

  Nejen že se kluci anglický rozhodli investovat do nemovitostí, což je prozřetelnější než rvát prachy do aut, solárek a rulety, ale taky maj to srdíčko.

  V Manchesteru koupili krásnej barák, v kterym bývala burza, a rozhodli se ho předělat na luxuriantní hotel. Jenže než dostali povolení, tak jim do baráku vletěli mančesterský andělé, který bojujou za práva bezdomovců. Andělé občas takhle obsaděj nějakej opuštěnej bejvák a snažej se tam starat o lidi z ulice. Což je ušlechtilé, ale trochu nezákonné. Oháněj se tím, že v celym UK je v současné době cca 600 000 opuštěných budov, což je neuvěřitelný numero. Druhej argument je trochu strašidelnej… V Manchesteru za posledních pár let vzrostl počet lidí bez domova o 150%. Pffff. To je dost, což?

  No ale zpátky k čutálistům… Giggs s Nevillem oznámili, že nemaj problém. A místo volání polichlupatejch, dovolili týpkům přečkat v baráku celou zimu.

  Jako je to řešení na jednu zimu, ale stejnak klobouček.

  Čím víc dobrodinců, tím víc dobrodiní!

   

  Zdroj:

  The guardian


*

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."