O Jokerovi

lahvička na web

Skrývá spousty překvapení.

Joker Cider je jablko-hruškový osvěžující alkoholický nápoj. Byl inspirován moderními anglickými cidery, ale je vyráběn z českých surovin, českýma rukama, dle české receptury.

Jemná ovocná vůně je podtržena svěží jablečně-hruškovou chutí, s tóny citrusu. Ve středních polohách můžete najít náznaky havajského ibišku, granátové hrušky a žluté maliny. V dozvucích prozkoumáte ořechová zákoutí jižního Lichtenštejnska. Ozvěny této bouře vjemů se dlouho rozléhají v chuťových pohárcích a doslova vás provedou celou paletou barev i čtverem ročních dob. A to si z vás neděláme legraci, vinaři pochopí. :)

Jelikož přemražení zabíjí chuť, tak Jokera podáváme na ledu pouze v parných dnech. Myslíme si totiž, že je škoda otupovat bryskní chuť zbytečným vychlazením a následným ředěním tajícím ledem, ale proti gustu žádnej dišputát.

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."