• Parohy 2015 – report

  Posted on Červenec 13, 2015 by in Jokerovina, Uplynulé akce

  Tak letošní ročník Paroží bylo doslova kulervoucí!

  kulervoucí Parohy 2015

  Všechno začalo s úsměvem, což je správné.

  úsměvem to začíná

  Přihlásilo se 26 koňů. Kdo přišel pozdě, ten měl halt smůlu.

  Kdo pozdě chodí, sám sobě...

  K vidění byly staré, známe tváře (rozuměj: Ty gzifty, který se posledních dvacet let pohybujou kolem kosteleckej kapsy a vyčkávaj, kdy by mohli s někým dát roha), duo Zelenej a Růžovej Piraň nesmělo chybět.

  Zelenej a růžovej piraň

  Dorazili taky týpci přespolní. Někteří místňákům slušně zatápěli a to i ve finále, někteří zjistili, že na příští ročník bude potřeba krapet potrénovat… Legendární „brzda“ trofej putovala mimo Kostlivec, nicméně doufám, že Ondra dorazí i příští rok, aby ji mohl někomu předat…

  brzda Ondra Polívka - Klobouček

  Systém v celku jasnej: Tři skupiny, každá skupina tři pětiminutovky. Nejlepší borci se rozhodili do dvou semifinálovejch skupin a brutálních pět minut rozhodlo, kterejch osm plejtváků půjde do finále.

  Pocem kam deš

  Někomu to nestačilo, takže ještě vo volnejch chvílích balancoval u našeho stánku.

  Indoš na indo

  Musim říct, že jsem toho odehrál už hodně, ale letošní semifinále a finále, byly suverénně nejrychlejší hry, do kterejch sem se kdy přimotal. Myslim, že i starej Albrecht by čuměl! No co vám budu poudat. Lítalo se. A lítalo se hodně.

  ráďa

  Divous

  1

  Grosček v letu

   Občas to vypadalo, že chce někdo někoho zabít, ale nakonec nejvážnější zranění byla odřená bradavka a Pupenovy natržený trencle. Vomlácený holeně a předloktí se nepočítaj :D

  Zabiják

  Hra se místy dostávala do takovejch obrátek, že přestaly platit fyzikální zákony a tejpci prostě běhali po vodě…

  2

  3

   4

  Když jsem viděl finálovou soupisku, tak mi bylo jasný, že vyhrát/shořet může kdokoliv. Třetí místo nakonec doputovalo do Jokerova stánku, druhej flek ukořistil bijec Robin a na trofej nejvyšší letos dosáhl nenápadně a efektivně hrající Míra Mareš.

  Míra Mareš - Vítěz

  Turnament skončil opět s úsměvem, což byl hlavní účel.

  Úsměvem to končí

  Z večírku díky bohu fotky nejsou, neb pod taktovkou Akváče s Protivou se lidi svíjely, jak kdyby si je vzal na paškál Kramný s prodlužkou.

  All-in vykřikoval cosi ve smyslu, že už nikdy nechce stát za DJsky pultem a chce jen tančit. Tuhle blbost ale asi rychle smyl Jägrem, kterej kolem sebe rozstřikoval snad hasičskou hadicí. Nechápu, jak to dokázal, ale stačilo se k němu přiblížit na dva metry a hned člověk schytal jednoho ledově namraženýho. Jakmile se dal na ústup, tak dostal ještě jednoho a zastavil se až o Jokeří bar, kde nezbylo, než zabékat „Čím víc, tím víc!“ drapnout kelímek lahodného cideru a vyrazit zpátky na parket.

  Voldo díky ;)

  Co že? Karneval je už za pět dní? To néééé! :D

  Fotky byly drze ukradeny z FB Parohů hír. Profesionálně je namačkal Láďa Linhartů. Díky kémo ;)


*

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."