• Šokující řádění v přírodě

  Posted on Červen 8, 2015 by in Věda a technika, aneb svět není tak v prdeli

  Oteplilo se, slunce protrhalo mraky a už to opět začíná!

  O víkendu do přírody proudily desítky lidí. Pohybovaly se v lesích a na lukách. Někteří si vystačili s vlastními zahradami. 10698571_829819090396127_6116427354969461778_nVětšina se spokojeně usmívala a někteří dokonce radostně tančili v ranní rose.

  Za celý víkend bylo zachyceno několik případů přisátí klíštěte, ale nikdo nezemřel na Encefalitidu, ani Borelióza nikoho nesklátila.

  Toto nepochopitelné běsnění je nevysvětlitelné. Proč lidé nekoukají na televizi? Jak to, že se nerozčilují u politických debat a poobědních zpráv? Ve světě se určitě událo několik hrozných věcí, kterými by je média ráda vyděsila! Venku se jim přece může něco stát! A jak se to mají dozvědět, když nesedí u svých přijímačů? Světe smiluj se nad těmi bláhovými, neopatrnými, volnomyšlenkářskými hippies, kteří se radují ze svobody, slunečích paprsků a čerstvého vzduchu…

  Lidé, bděte, sněte, jděte a smějte se!

   

   


*

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."