• TOKYO 2020 a lezba?

  Posted on Říjen 2, 2015 by in Jokerovina, Věda a technika, aneb svět není tak v prdeli

   

  Rio buší na dveře, ale Tokyo na sebe začalo strhávat pozornost široké Jokerovské veřejnosti. Cože a proč to?

  Osmice nových sportů navržených do Olympijské rodiny se ztenčila na posledních pět. No a ta pětice je hooodně atraktivní. Už chci vidět ty debaty v kostliveckej vinče.

   

  Karate-Kid

  KARATE

  Bude v nevýhodě, bo tam nemá zastoupení, leč jistá část Joker týmu se mu určitou nezanedbatelnou část života věnovala. Nicméně divácky – nůůůůdááááááááááá.

   

  soft

  BASEBAL (kuci), SOFTBAL (holky)

  Jelikož je Kostelec softbalem doslova prolezlej, tak se dá očekávat, že tam za něj bude jistá část osazenstva lobovat. Otázkou však zůstává, jak se postaví k faktu, že softbal byl označen jako sport pro ženy… :D

  A divácky? Kdo to nikdy nehrál, tak u toho rozhodně nebude vřískat slastí. To už radši karate.

   

  surf

  SURFING

  Dost zajímavej nápad, ale surf life style je tak těžce easy, že si neumím představit vyšisovaný blonďáky, jak zápolej o Olympijský zlato… Navíc nevim, nevim, jak by to dopadlo u dopingovej komise. Uvidíme co na to sami surfaři.

   

  skate

  SKATEBOARDING

  Ho ho hooo. Taky je to nápad a mohla by to být show, ale myslím, že všechna ALE jsou stejná jako u surfingu, i když je fakt, že skejťáci přeci jen jsou na ty závody zvyklejší.

   

  lezba

  SPORTOVNÍ LEZENÍ

  Lezení je poměrně jasně rozdělený na indoor sportovní a všechno ostatní. Klasikům je reprezentace u zadele a zůstane to tak, i když pojede na Olympiádu. No a atraktivita takovýho boulderingu, nebo lezby na rychlost je dost vysoká. Takžeee…

   

  Pokud se vám zdá, že jsme některýmu sportu nadržovali, tak nic neříkejte :D

  Radši napište, kterej z těhle sportů byste na Olympiádě nejradši viděli vy.


*

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."