Rio buší na dveře, ale Tokyo na sebe začalo strhávat pozornost široké Jokerovské veřejnosti. Cože a proč to?

Osmice nových sportů navržených do Olympijské rodiny se ztenčila na posledních pět. No a ta pětice je hooodně atraktivní. Už chci vidět ty debaty v kostliveckej vinče.

 

Karate-Kid

KARATE

Bude v nevýhodě, bo tam nemá zastoupení, leč jistá část Joker týmu se mu určitou nezanedbatelnou část života věnovala. Nicméně divácky – nůůůůdááááááááááá.

 

soft

BASEBAL (kuci), SOFTBAL (holky)

Jelikož je Kostelec softbalem doslova prolezlej, tak se dá očekávat, že tam za něj bude jistá část osazenstva lobovat. Otázkou však zůstává, jak se postaví k faktu, že softbal byl označen jako sport pro ženy… :D

A divácky? Kdo to nikdy nehrál, tak u toho rozhodně nebude vřískat slastí. To už radši karate.

 

surf

SURFING

Dost zajímavej nápad, ale surf life style je tak těžce easy, že si neumím představit vyšisovaný blonďáky, jak zápolej o Olympijský zlato… Navíc nevim, nevim, jak by to dopadlo u dopingovej komise. Uvidíme co na to sami surfaři.

 

skate

SKATEBOARDING

Ho ho hooo. Taky je to nápad a mohla by to být show, ale myslím, že všechna ALE jsou stejná jako u surfingu, i když je fakt, že skejťáci přeci jen jsou na ty závody zvyklejší.

 

lezba

SPORTOVNÍ LEZENÍ

Lezení je poměrně jasně rozdělený na indoor sportovní a všechno ostatní. Klasikům je reprezentace u zadele a zůstane to tak, i když pojede na Olympiádu. No a atraktivita takovýho boulderingu, nebo lezby na rychlost je dost vysoká. Takžeee…

 

Pokud se vám zdá, že jsme některýmu sportu nadržovali, tak nic neříkejte :D

Radši napište, kterej z těhle sportů byste na Olympiádě nejradši viděli vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *