Na nultej ročník bych to šacoval na vydařenou akcičku. Dopolko zajezdily děcka, odpolko se na svahu utkali dospěláci, byli sic jen čtyři, ale show předvedli neskutečnou. Nejlepší jízdu cca 14 minut a 625 vteřin předvedl Johnny the Bell na Joker bugině, kterou do cíle dones na zádech.

Johnny the Bell

Epesní overal :D

Vokolo mikrofónu se motal nějakej vochrocht (prej Piňon, nebo jak mu to říkali), že mu ho nakonec vrazili do ruky a von začal spíkovat. Jako kdyby to byl zaplacenej profík, tak se asi ani nebudu rozepisovat, ale na kolemjdoucího hlásil teda neuvěřitelně. Fakt jsem se bavil.

Kuklič z bezvajglu.cz údajně založil požár a neustále lákal Barču na párek. Jako neim esi v tom byl nějakej podtext, ale buřty se tam fakt vopejkaly.

Buřty

Vyhlášení proběhlo velkolepě! V podstatě neustávající standing ovation a rozhodně to nebylo tim, že tam nebylo na čem sedět…

Nejrychlejší byl Jarda Minaříku na trojkole. Uhnavson se svojí olyženou paletou bral druhej flek. Tradicionalista Kuklič na saních si vyjel bronz.

startovní pole

Všichni závodníci si odnesli plnou náruč cen včetně kulichu od Spottenu, namraženýho Jagra, RedBullu, častolovskej světlej čtrnáctky a samozřejmě Jokera.

Večerní pártoška byla slušně namražená, halvně teda pro stánkaře, na parketu jsem zahlídnul brejkovat lidi i v tričku.

večerní kosba

Účast nebyla nijak kulervoucí, ale dobrá padesátka lidí se sešla a rozvlnila bůčky.

Celou sobotu jsme se náramně bavili a to byl účel, pokaď se nemejlim.

Díky Danovi Burešovi a vzkazujeme – Čím víc, tím víc!

 

Fotky by Nikola Pavlová a Petr Kukla – bezvajglu.cz

Text by Pepíno Hosťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *