• Věděli jste, že…? 18. 2. 2016

  Posted on Únor 18, 2016 by in Co nás baví, Jokerovina, Věda a technika, aneb svět není tak v prdeli

   

  O tom, že nás zpravodajství krmí hrůzama z celého světa, není pochyb. Je jedno jestli to pak jde z člověka vrchem nebo spodem. Přežvejkanej hnus zůstane hnusem a určitě nevoní po fialách. Člověk aby se bál vytáhnout paty z domu…

  Bouračka Joker Cider Jokerovina

  Policejní statistiky hovoří jasně… Od roku 2009 je mnohem méně výjezdů k nehodám. Jenže to je tím, že se změnila legislativa. Promáčknuté plechy už nemusí nutně kontrolovat orgán. Takže tohle nám vlastně nic moc neříká…

  Co je však pozitivní? Od roku 2003 se úrazovost a úmrtnost s menšími výkyvy v celku rapidně snižuje. Hurá!

  Proč je tomu tak? Ze silnic mizí staré plečky bez airbagů a dalších bezpečnostních vychytávek, dopravní značení se zdokonaluje a síť víceproudých silnic, kde se dá bezpečně předjíždět, se rozšiřuje.

  Netvrdíme, že klidně můžete začít jezdit jako bezmozci, ale s klidem v duši se můžeme zaradovat z toho, že naše silnice jsou stále bezpečnější a denně se po nich dopraví více než milion lidí bez jakékoli újmy na zdraví.

  Strach je dobrý rádce, ale špatný pán. Takže vocet – asi tak pocet!

  Mějme radost. Čím víc, tím víc ;)


*

Jasně, už mi bylo 18 let ...nebo ne?

I když neradi, tak ctíme platný zákon o regulaci reklamy a kodex Rady pro reklamu. Pokud ti ještě není 18, tak musíme citovat policistu, kterého jsme v mládí potkávali v parku: "Prostě ještě nemůžete! Budete to muset vydržet."